LEKARZE


 • LEK. DENT. PAWEŁ SOKOŁOWSKI

 • GŁÓWNY LEKARZ PROWADZĄCY I OPIEKUN PACJENTA

  Tworzy kompleksowe plany leczenia w oparciu o diagnostykę, dzięki czemu maksymalizuje bezpieczeństwo Pacjenta. Koordynuje całościowe leczenie, dzięki któremu przywraca Pacjentom piękne i naturalne uśmiechy.

  Odbudowuje uśmiech wykorzystując estetyczne korony pełnoceramiczne, jak również oferując zaawansowane uzupełnienia na implantach. Specjalizuje się w anatomicznej odbudowie zębów, zapewniając wysoką estetykę oraz precyzję wykonania. W leczeniu wykorzystuje nowoczesne kompozyty, które rozpraszają światło podobnie jak naturalna tkanka zęba.

  Uczestniczy w wielu prestiżowych konferencjach i sympozjach z zakresu stomatologii interdyscyplinarnej. Zawodowe doświadczenia wymienia ze specjalistami różnych dziedzin stomatologii. • LEK. DENT. JULIA NOSOW

 • ORTODONCJA I PERIODONTOLOGIA TO DZIEDZINY JEJ ZAWODOWEJ PASJI.

  Swoich Pacjentów obejmuje kompleksową opieką z zakresu ortodoncji i periodontologii. Stosuje zaawansowane aparaty stałe samoligaturujące, które maksymalizują komfort Pacjenta i znacznie przyspieszają proces leczenia wad zgryzu. Wykorzystuje unikatowe rozwiązania jak najnowocześniejszy lingwalny aparat stały Incognito™. Certyfikowany lekarz innowacyjnej metody Invisalign®, która przywraca prawidłowe ustawienie zębów dzięki komputerowo projektowanym specjalistycznym nakładkom.

  Przeprowadza zabiegi z zakresu plastyki tkanek miękkich i twardych, wykorzystując najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku. Kwalifikacje zawodowe stale podnosi poprzez udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji i chorób przyzębia. • LEK. DENT. JAKUB HADZIK

 • ZAWODOWO I NAUKOWO KONCENTRUJE SIĘ NA CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ

  Szczególnie interesuje się tematyką związaną z minimalnie inwazyjnym leczeniem chirurgicznym, nowoczesnymi technikami bezbolesnych znieczuleń i implantologią. Pracuje klinicznie i naukowo na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

  Członek European Association of Dental Implantology i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Uczestniczył w wielu specjalistycznych konferencjach, szkoleniach i warsztatach praktycznych ze wszystkich dziedzin stomatologii, szczególnie z zakresu chirurgii stomatologicznej. Prezentował również swoje prace na wielu międzynarodowych i krajowych konferencjach naukowych m.in podczas Światowego Sympozjum ISPMF w Szanghaju (2015).

  Autor i współautor ponad 30 naukowych artykułów dotyczących chirurgii stomatologicznej w cenionych branżowych czasopismach o zasięgu krajowym, m.in. Magazyn Stomatologiczny, Stomatologia Współczesna, i międzynarodowym, np. Journal of Stomatology, Journal of Cytology & Histology, Implant Dentistry. • LEK. DENT. IRENA MOCZYŃSKA

 • ZAJMUJE SIĘ STOMATOLOGIĄ ZACHOWAWCZĄ I DZIECIĘCĄ

  W stomatologii zachowawczej dąży do uzyskania jak najbardziej naturalnego kształtu i wyglądu zęba. Obejmuje kompleksową opieką najmłodszych Pacjentów, przeprowadza wizyty adaptacyjne oraz uczy i motywuje jak dbać o piękny i zdrowy uśmiech na co dzień.

  Bierze udział w warsztatach i szkoleniach zawodowych, dzięki którym poznaje najnowsze metody oraz techniki w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodoncji. • LEK. DENT. MARCIN LUDWICKI

 • PRAKTYKUJE STOMATOLOGIĄ OGÓLNĄ, ENDODONCJĘ I CHIRURGIĘ

  Stawia na trwałość i precyzję w zabiegach z zakresu stomatologii ogólnej i endodoncji. Przeprowadza procedury chirurgiczne z dbałością o jak najmniejszą ingerencję w tkanki kostne Pacjenta. Wykonuje zabiegi z użyciem nowoczesnych materiałów i najnowszych technik.

  Dokładność i poczucie estetyki powodują, że wykonane wypełnienia i uzupełnienia protetyczne jak korony pełnoceramiczne, naśladują naturalny wygląd zęba, jak również zachowują funkcje i właściwości zębów własnych. Przeprowadza ekstrakcje zębów.

  Najnowszą wiedzę o światowych standardach zdobywa uczestnicząc w kursach i kongresach stomatologicznych, w których przewodnim tematem jest szeroko pojęta nowoczesna, małoinwazyjna stomatologia. • LEK. DENT. ELŻBIETA LATAŁA

 • SPECJALISTA PROTETYKI STOMATOLOGICZNEJ

  Dzięki wiedzy i doświadczeniu realizuje leczenie protetyczne z dbałością o zachowanie komfortu Pacjenta. Jest to szczególnie ważne przy użytkowaniu całkowitych prac protetycznych jak protezy całkowite lub innych, np. protezy częściowe, szkieletowe.

  Leczenie u tego specjalisty dostępne jest w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.<< Świadczenia NFZ | Strona główna | Lokalizacja >>


Umów wizytę >>