Centrum Stomatologiczne - USŁUGI

W każdej z dziedzin stomatologii dajemy Ci to, co najlepsze. Zgodnie ze światowymi trendami, swoją pracą wspieramy naturę, umiejętnie wykorzystując zachodzące w niej procesy i ich wzajemny wpływ na siebie. Najlepsi eksperci z różnych dziedzin stomatologii: od stomatologii zachowawczej po implantologię wykorzystują w swojej pracy najnowocześniejsze osiągnięcia techniki. Wiedza i doświadczenie oraz synergia, jaka panuje w naszym zespole są gwarancją doskonałych i długotrwałych efektów, na które możesz liczyć.


 • Stomatologia estetyczna

To szczególnie nam bliska i ważna dziedzina stomatologii. Tworzenie pięknego, naturalnego uśmiechu jest połączeniem nauki i sztuki. Praca na tym poziomie wymaga od lekarza ogromnej wiedzy, którą nasz zespół posiada. Dobór materiałów do rodzaju leczenia stanowi klucz do jego sukcesu. Licówki, korony pełnoceramiczne oraz wszelkie inne stosowane przez nas rozwiązania technologiczne łączą piękno i wytrzymałość w optymalnej proporcji.

 

 • Endodoncja

 Endodoncja jest dziedzina stomatologii, która w tej chwili przechodzi rewolucję. Szczególnie w ostatnim czasie pojawiło się wiele technik, narzędzi oraz metod leczenia gwarantujących najlepszy możliwy efekt. Ząb leczony kanałowo musi być wypełniony z najwyższą starannością i precyzją. Niezbędne jest wykorzystanie materiałów, które są biokompatybilne, doskonale wypełnią kanały, by ząb po ich zastosowaniu pełnił swoją funkcję jeszcze przez długi czas.


 • Leczenie pod mikroskopem

Leczenie stomatologiczne pod mikroskopem to nowoczesna metoda leczenia zębów, która jest bardzo precyzyjna i bezpieczna dla zębów. Dziś stomatolog, posługując się mikroskopem, może wykonywać różne skomplikowane czynności i obserwować je w bardzo dużym powiększeniu. Mikroskop w stomatologii wykorzystywany jest głównie w endodoncji (leczeniu kanałowym), chirurgii stomatologicznej oraz w periodontologii (profilaktyka i leczenie chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej). Mikroskop stanowi również nieodzowną pomoc w stomatologii zachowawczej, przy leczeniu próchnicy – można ją dokładnie zdiagnozować i oczyścić ząb w sposób zapobiegający nadmiernemu usunięciu zdrowych tkanek.


 • Chirurgia stomatologiczna

Zawsze staramy się chronić i dbać o naturalne zęby naszych Pacjentów. Tu z pomocą przychodzi periodontologia. W przypadku chorób dziąseł i kości pozwala ona zahamować rozwój choroby i przy zaangażowaniu ze strony Pacjenta utrzymać zęby, które jeszcze mogą przez długi czas pozostać na swoim miejscu.

Panujące wśród Pacjentów mity, zwłaszcza związane z koniecznością usunięcia zęba, sprawiają iż szczególne delikatną dziedziną stomatologii jest chirurgia. W naszej Klinice rozwiewamy obawy naszych Pacjentów, ponieważ zawsze przeprowadzamy zabieg w minimalnie inwazyjny i bezbolesny sposób. Korzystając z dobrodziejstw diagnostyki i szerokiej palety środków farmakologicznych, nawet skomplikowane ekstrakcje stają się normalnym zabiegiem stomatologicznym.


 • Profilaktyka

W naszej Klinice dowiesz się, jak dokładnie dbać o swój uśmiech na co dzień. Indywidualnie dla Ciebie dobierzemy odpowiednią szczoteczkę, pastę oraz pozostałe środki do pielęgnacji jamy ustnej. Nasz wykwalifikowany personel jest zawsze do Twojej dyspozycji.


 • Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza jest najszerszym działem stomatologii i zarazem najczęściej wybierany przez pacjentów. Zajmuje się leczeniem próchnicy i odbudową w jej wyniku tkanek twardych zęba. Celem stomatologii zachowawczej  jest zachowanie zębów w ich najbardziej naturalnym kształcie i właściwościach.


 • Radiologia

W trosce o Państwa wygodę oraz precyzję wykonywanych zabiegów, w Centrum stomatologicznym Jasmi Dental znajduje się komputerowe laboratorium diagnostyki radiologicznej, wyposażone w:

 - rentgen pantomograficzny (umożliwiający ujęcie na jednym zdjęciu całości uzębienia);

 - rentgen punktowy (stosowany w celu diagnostyki pojedynczych zębów).

 - tomografia komputerowa (pozwala na dokładną diagnostykę i obrazowanie w ujęciu 3d).

 - zdjęcie cefalometryczne (zdjęcie boczne czaszki w ujeciu 2d, często wykorzystywane w ortodoncji).


 • Protetyka

W naszym Centrum lekarze stomatolodzy wykonują uzupełnienia protetyczne.

Współpracujemy z pracownią protetyczną, o bardzo dobrym,  długoletnim doświadczeniu, która wykorzystuje najnowsze technologie,  dzięki czemu prace te łączy wysoka estetyka jak również trwałość.


Wykonujemy:

 1. korony porcelanowe na metalu;
 2. korony pełnoceramiczne;
 3. protezy szkieletowe;
 4. protezy akrylowe: całkowite i częściowe;
 5. mosty.


 • Implantologia

Jest najbardziej wymagającą dziedziną stomatologii, gdyż wymaga rozległej wiedzy popartej długoletnim doświadczeniem. Nieograniczone możliwości oraz szybki rozwój nauki pozwalają nam przywracać piękny i naturalny uśmiech naszych Pacjentów.

Implant jest obecnie najlepszą alternatywą dla utraconego własnego zęba. Integrując się z naszym organizmem spełnia identyczną funkcję, jak korzeń naturalnego zęba.

W przypadku implantów nie ma miejsca na jakikolwiek kompromis. Przy zabiegach stosujemy tylko te rozwiązania, które są poparte długoletnimi badaniami i posiadają bogatą dokumentację naukową. Implanty Astra Tech Implant System to materiały, które w najwyższym stopniu spełniają nasze oczekiwania. Implanty w tym systemie jako jedyne mają dożywotnią gwarancję, idealnie się dopasowują, są trwałe i stabilne oraz przyspieszają proces gojenia.

Dzięki Paszportowi implantologicznemu, jaki po zabiegu otrzymuje każdy Pacjent, uzyskasz pomoc implantologiczną w każdej klinice ze znakiem Astra Tech — bez względu na to, czy jesteś w Stanach Zjednoczonych, czy zwiedzasz Japonię.

Zaawansowana diagnostyka wykonywana w oparciu o tomograf komputerowy oraz oprogramowanie Facilitate pozwala nam w pełni zaplanować przebieg leczenia oraz przewidzieć efekt końcowy, jeszcze przed jego rozpoczęciem.


 • MediRaty

U nas otrzymasz dokładny kosztorys Twojego leczenia, który uwzględni wszystkie jego aspekty. Już na samym początku wiesz, ile leczenie będzie Ciebie kosztowało.
Oprócz standardowych form płatności (gotówka, karta płatnicza i przelew), udostępniamy możliwość skorzystania z bezpiecznego finansowania i rozłożenia kosztów leczenia na raty.
Zapytaj nas o MediRaty - zobacz więcej >>.Wdzięczność Pacjentów, którym przywróciliśmy uśmiech jest dla nas szczególnym powodem do dumy oraz zadowolenia z dobrze wykonanej pracy.


<< Powrót do strony głównej | Świadczenia NFZ >>